• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ROBOT ve KAMERALI Sistemlerle Kırmadan Tıkalı Gider Açma Kanalizasyon Görüntüleme Dedektörle Noktasal Arıza Tespit 05359645534
Hizmetlerimiz
MUTFAK GİDERİ AÇMA
Mutfak Tıkanıklığı Açma

LAVABO GİDERİ AÇMA
PRO GRUP

TUVALET GİDERİ AÇMA
Tuvalet Açma ProGrup
KANALİZASYON GİDERİ AÇMA
PRO GRUP

KÜVET GİDERİ AÇMA
Küvet Tıkanıklığı Açma progrup

PİMAŞ GİDERİ AÇMA
Tıkalı Gider Açma ProGrupSarıyer Tıkanıklık Açma

SARIYER Tıkanıklık Açma
Lavabo-Mutfak-Tuvalet-Klozet-Pimaş ve Kanalizasyon Giderleri

Tuvalet açan firma olarak sıhhi tesisat, tıkanıklık açma, kanalizasyon görüntüleme, rögar bulma, dedektörle tespit işlerinizi 25 yıllık tecrübe ve deneyimlerimizle, günümüzdeki son teknoloji araç ve gereçleri tercih ederek işinin ehli ustalarla çalışıp hizmet vermeye devam etmektedir.

Ekiplerimiz Sarıyer ilçesinde; Sorun yaşanan yere ulaştıktan sonra. İlgili kişi ya da kişilerden sorunla ilgili kısa bilgiler alır ve çalışma şartlarını belirler. Güvenlik önlemini aldıktan sonra işine başlar. Soruna uygun donanımları seçerek tıkanıklığa sebebiyet veren nesneyi parçalar veya çekerek alır. Bu işlem on ila 30 dakika sürebilir. Gerekli testlerini yapıp sorunun tamamen giderildiğine emin olduktan sonra yapılan işin içeriğine uygun olan ücreti faturalandırıp teslim eder. Soru ve görüşleriniz için lütfen bize ulaşın!


BİLGİ İÇİN

0535 964 55 34


SARIYER Lavabo Tıkanıklığı Açma

Sarıyer’de Lavabo Açma; Banyo ve tuvalet mekânlarında, iş yerlerinde ortak kullanım alanlarında bulunan ellerin yıkanması için kullanılan bir cihazdır. Lavabo atık su hatları döşenirken meyil ve çaplarına dikkat edilmesi gereklidir. Bu kurallara uyulmadığı takdirde zamanla tıkanıklık sorunları ve su taşmaları başlar. Firma olarak bu tür sorunları teknik donanım ve cihazlarımızla hiç bir hasar vermeden çözüyoruz.


SARIYER Robotla Tıkanıklık Açma

Sarıyer’de Robotla Tıkalı Gider Açma; Eskiden tesisat tıkanıklık sorunlarını demir çubuk ve tel yardımıyla açardık. Bazen de açamaz bütün tesisatı kırıp değiştirmek zorunda kalırdık. Ama artık robot cihaz ve bu iş için özel yapılmış çelik sustalarla tesisattaki tıkanıklık problemlerini kırmadan açabiliyoruz.


SARIYER Mutfak Tıkanıklığı Açma

Sarıyer’de Mutfak Gideri Açma; Tesisat şartnamesinde normalde mutfak giderleri dikey döşenmeli mutfak lavabosuna giden hat mümkün olduğunca kısa ve meyilli olmalı. Ancak görüyoruz ki tesisatlar prensibe uymuyor uymak bir yana nereye bağlandığını bile zaman zaman anlayamıyoruz. Hal böyle olunca tesisattaki yatay hatlar da lavabodan giden yağlar ve kalıntılar yüzünden tıkanıyor. Yaşanan bu tıkanıklığı robot cihazlarımızla kırmadan açıp temizleyebiliyoruz.


SARIYER Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Sarıyer’de Tuvalet Açma; Asma tuvalet ve alaturka tuvaletlerinizi kırmadan bozmadan er hangi bir zarar vermeden günün her saatinde uzman ekiplerle 7/24 servis hizmeti vererek Robot ve Kameralı Sistemlerle açıyoruz.


SARIYER Klozet Tıkanıklığı Açma

Sarıyer’de Klozet Açma; Marka ve modeli ne olursa olsun asma klozet ve takım klozetlerini sökmeden kırmadan tesisatlarına zarar vermeden tıkanıklığını günün her saatinde 7/24 servis hizmeti sağlayarak robot cihazlarla açıyoruz. Bu hizmeti işin ehli olan tecrübeli ustalarla vermekteyiz. 


SARIYER Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Sarıyer’de Kanalizasyon Açma; Yapılardaki pissuların taşındığı borular düzeneğidir. Bu düzenek zamanla ve ya yanlış döşenmiş olmasından dolayı tıkanıklık sorunlarını sizlere yaşatabilir. Bu problemi yani kanalizasyon tıkanıklığını tesisata ve düzenine zarar vermeden robot cihazlarımızla açabiliyoruz. 


SARIYER Pimaş (PVC) Tıkanıklığı Açma

Sarıyer’de Pimaş Açma; Yapılarımızda artık kolay montaj ve ekonomik olmasından dolayı pimaş (PVC) diye adlandırdığımız plastik borular çoğunlukla tercih edilmektedir. Bu boruların tıkanma sebepleri içine kaçırılan bez, katı parçalar ve maalesef işçilik hatalarıdır. Tıkanan pimaş boruları robot cihazlarla hiç bir zarar vermeden temiz ve etkili bir şekilde açıyoruz. Sonra kamera ile görüntü tespiti yapıp sizleri bilgilendiriyoruz.


SARIYER Kanalizasyon Sorunu Görüntüleme

Sarıyer’de Kanal Gideri Görüntüleme; Boru hatlarının kontrolü veya sürekli sorun yaşanan yerlerin gözlemlenmesi işidir. İki yöntemi vardır; Birincisi el itmeli kameradır küçük çaplarda tek seferde yüz metreye kadar görüntü alıp hattı incelememizi sağlar. İkincisi; Robot kameralardır daha çok büyük çaplı hatlarda kullanılıp tek seferde yüz metre görüntüleme yapıp raporlama imkânı sunar. Profesyonel bir firma olarak bu hizmetleri vermekteyiz.


SARIYER Rögar (Logar) Lağım Temizleme

Sarıyer’de Logar Açma; Rögar temizleme işi normal koşullarda belediye ya da özel vidanjörler yapmaktadır. Ancak bazen rögar vidanjör aracının ulaşamayacağı yerde olabiliyor bu durumda kendi cihaz ve donanımlarımızla rögarın içindeki katı atıkları temizleyip poşetliyoruz.


SARIYER Pisuvar Tıkanıklığı Açma

Sarıyer’de Pisuvar Açma; Erkekler için ayakta kullanılmak üzere özel tasarlanmış bir tuvalet tipidir. Pisuvar kullanılırken idrarın suyla birlikte atılımı çok önemlidir. Aksi halde yapısı gereği asidik olmasından, zamanla boruların içinde taşlaşma yapıp tıkanmalar yaşanır. Bu tıkanıklık sorunlarını robot cihaz ve donanımlarımızla er hangi bir zarar vermeden açıyoruz.


SARIYER Yağmur Gider Tıkanıklığı

Sarıyer’de Yağmur Gideri Açma; Yağmur yağdığında yaşadığınız tıkanıklık sorunlarınıza firma olarak konunun acili yetini vereceği hasarları deneyim ve tecrübelerimizden dolayı bildiğimiz için sizlere hızlı, çabuk bir şekilde ulaşmak ilk amacımızdır. Sorun yaşanan bölgeye ulaştıktan sonra tıkanıklık nedenini anlayıp robot sistem ve cihazlarımızla müdahale ediyoruz. Gerektiği takdirde görüntüleme cihazlarımızla araştırıp sorunun köklü çözümü konusunda bilgilendiriyoruz. İşin boyutuna göre randevulaşıp tamiratını da yapıyoruz. Detaylı bilgi için irtibata geçiniz.


KREDİ KARTI İLE ÖDEME SEÇENEĞİ

 Kredi Kartı İle Ödeme Seçeneği


Yorumlar - Yorum Yaz
Hizmetlerimiz
BİZE ULAŞIN
GİDER GÖRÜNTÜLEME
Gider Görüntüleme ProGrup

KANALİZASYON GÖRÜNTÜLEME RÖGAR BULMA
Kanalizasyon Görüntüleme ProGrup

DEDEKTÖRLE NOKTASAL TESPİT
 Dedektörle Tespit

SU TESİSAT TAMİRİ
 Su Tesisatçı ProGrup
TUVALET TIKANMA NEDENLERİ
Tuvalet Tıkanma Sebepleri