• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ROBOT ve KAMERALI Sistemlerle Kırmadan Tıkalı Gider Açma Kanalizasyon Görüntüleme Dedektörle Noktasal Arıza Tespit 05359645534
Hizmetlerimiz
MUTFAK GİDERİ AÇMA
Mutfak Tıkanıklığı Açma

LAVABO GİDERİ AÇMA
PRO GRUP

TUVALET GİDERİ AÇMA
Tuvalet Açma ProGrup
KANALİZASYON GİDERİ AÇMA
PRO GRUP

KÜVET GİDERİ AÇMA
Küvet Tıkanıklığı Açma progrup

PİMAŞ GİDERİ AÇMA
Tıkalı Gider Açma ProGrupArnavutköy Tıkanıklık Açma

ARNAVUTKÖY Tıkanıklık Açma
Lavabo-Mutfak-Tuvalet-Klozet-Pimaş ve Kanalizasyon Giderleri

Tuvalet açan firma olarak sıhhi tesisat, tıkanıklık açma, kanalizasyon görüntüleme, rögar bulma, dedektörle tespit işlerinizi 25 yıllık tecrübe ve deneyimlerimizle, günümüzdeki son teknoloji araç ve gereçleri tercih ederek işinin ehli ustalarla çalışıp hizmetimize devam ediyoruz.

Ekiplerimiz arnavutköy ilçesinde; Sorun yaşanan bölgeye ulaştıktan sonra. İlgili kişi ya da kişilerden sorunla ilgili kısa bilgiler alır ve çalışma şartlarını belirler. Güvenlik önlemini aldıktan sonra işine başlar. Soruna uygun ekipmanları seçerek tıkanıklığa sebebiyet veren nesneyi parçalar veya çekerek alır. Bu işlem on ila 30 dakika sürebilir. Gerekli testlerini yapıp sorunun tamamen giderildiğine emin olduktan sonra yapılan işin içeriğine uygun olan ücreti faturalandırıp teslim eder. Soru ve görüşleriniz için lütfen bize ulaşın!


BİLGİ İÇİN
05359645534

ARNAVUTKÖY Lavabo Tıkanıklığı Açma

Arnavutköy’de Lavabo Açma; Banyo ve tuvalet mekânlarında, iş yerlerinde ortak kullanım alanlarında bulunan ellerin yıkanması için kullanılan bir cihazdır. Lavabo atık su hatları döşenirken meyil ve çaplarına dikkat edilmesi gereklidir. Bu kurallara uyulmadığı takdirde zamanla tıkanıklık sorunları ve su taşmaları başlar. Firma olarak bu tür sorunları teknik donanım ve cihazlarımızla hiç bir hasar vermeden çözüyoruz.


ARNAVUTKÖY Robotla Tıkanıklık Açma

Arnavutköy’de Robotla Tıkalı Gider Açma; Eskiden tesisat tıkanıklık sorunlarını demir çubuk ve tel yardımıyla açardık. Bazen de açamaz bütün tesisatı kırıp değiştirmek zorunda kalırdık. Ama artık robot cihaz ve bu iş için özel yapılmış çelik sustalarla tesisattaki tıkanıklık problemlerini kırmadan açabiliyoruz.


ARNAVUTKÖY Mutfak Tıkanıklığı Açma

Arnavutköy’de Mutfak Gideri Açma; Tesisat şartnamesinde normalde mutfak giderleri dikey döşenmeli mutfak lavabosuna giden hat mümkün olduğunca kısa ve meyilli olmalı. Ancak görüyoruz ki tesisatlar prensibe uymuyor uymak bir yana nereye bağlandığını bile zaman zaman anlayamıyoruz. Hal böyle olunca tesisattaki yatay hatlar da lavabodan giden yağlar ve kalıntılar yüzünden tıkanıyor. Yaşanan bu tıkanıklığı robot cihazlarımızla kırmadan açıp temizleyebiliyoruz.


ARNAVUTKÖY Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Arnavutköy’de Tuvalet Açma; Asma tuvalet ve alaturka tuvaletlerinizi kırmadan bozmadan er hangi bir zarar vermeden günün her saatinde 7/24 servis hizmeti vererek Robot ve Kameralı Sistemlerle açıyoruz.


ARNAVUTKÖY Klozet Tıkanıklığı Açma

Arnavutköy’de Klozet Açma; Asma klozet ve takım klozetlerini sökmeden kırmadan tesisatlarına zarar vermeden tıkanıklığını günün her saatinde 7/24 servis hizmeti sağlayarak robot cihazlarla açıyoruz.


ARNAVUTKÖY Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Arnavutköy’de Kanalizasyon Açma; Yapılardaki pissuların taşındığı borular düzeneğidir. Bu düzenek zamanla ve ya yanlış döşenmiş olmasından dolayı tıkanıklık sorunlarını sizlere yaşatabilir. Bu problemi yani kanalizasyon tıkanıklığını tesisata ve düzenine zarar vermeden robot cihazlarımızla açabiliyoruz. 


ARNAVUTKÖY Pimaş (Pvc) Tıkanıklığı Açma

Arnavutköy’de Pimaş Açma; Yapılarımızda artık kolay montaj ve ekonomik olmasından dolayı pimaş (pvc) diye adlandırdığımız plastik borular çoğunlukla tercih edilmektedir. Bu boruların tıkanma sebepleri içine kaçırılan bez, katı parçalar ve maalesef işçilik hatalarıdır. Tıkanan pimaş boruları robot cihazlarla hiç bir zarar vermeden temiz ve etkili bir şekilde açıyoruz. Sonra kamera ile görüntü tespiti yapıp sizleri bilgilendiriyoruz.


ARNAVUTKÖY Kanalizasyon Sorunu Görüntüleme

Arnavutköy’de Kanal Gideri Görüntüleme; Boru hatlarının kontrolü veya sürekli sorun yaşanan yerlerin gözlemlenmesi işidir. İki yöntemi vardır; Birincisi el itmeli kameradır küçük çaplarda tek seferde yüz metreye kadar görüntü alıp hattı incelememizi sağlar. İkincisi; Robot kameralardır daha çok büyük çaplı hatlarda kullanılıp tek seferde yüz metre görüntüleme yapıp raporlama imkânı sunar. Profesyonel bir firma olarak bu hizmetleri vermekteyiz.


ARNAVUTKÖY Rögar (Logar) Lağım Temizleme

Arnavutköy’de Logar Açma; Rögar temizleme işi normal koşullarda belediye ya da özel vidanjörler yapmaktadır. Ancak bazen rögar vidanjör aracının ulaşamayacağı yerde olabiliyor bu durumda kendi cihaz ve ekipmanlarımızla rögarın içindeki katı atıkları temizleyip poşetliyoruz.


ARNAVUTKÖY Pisuvar Tıkanıklığı Açma

Arnavutköy’de Pisuvar Açma; Erkekler için ayakta kullanılmak üzere özel tasarlanmış bir tuvalet tipidir. Pisuvar kullanılırken idrarın suyla birlikte atılımı çok önemlidir. Aksi halde yapısı gereği asidik olmasından, zamanla boruların içinde taşlaşma yapıp tıkanmalar yaşanır. Bu tıkanıklık sorunlarını robot cihaz ve ekipmanlarımızla er hangi bir zarar vermeden açıyoruz.


KREDİ KARTI İLE ÖDEME SEÇENEĞİ
Kredi Kartı İle Ödeme Seçeneği
Yorumlar - Yorum Yaz
Hizmetlerimiz
BİZE ULAŞIN
GİDER GÖRÜNTÜLEME
Gider Görüntüleme ProGrup

KANALİZASYON GÖRÜNTÜLEME RÖGAR BULMA
Kanalizasyon Görüntüleme ProGrup

DEDEKTÖRLE NOKTASAL TESPİT
 Dedektörle Tespit

SU TESİSAT TAMİRİ
 Su Tesisatçı ProGrup
TUVALET TIKANMA NEDENLERİ
Tuvalet Tıkanma Sebepleri