• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ROBOT ve KAMERALI Sistemlerle Kırmadan Tıkalı Gider Açma Kanalizasyon Görüntüleme Dedektörle Noktasal Arıza Tespit 05359645534
Hizmetlerimiz
MUTFAK GİDERİ AÇMA
Mutfak Tıkanıklığı Açma

LAVABO GİDERİ AÇMA
PRO GRUP

TUVALET GİDERİ AÇMA
Tuvalet Açma ProGrup
KANALİZASYON GİDERİ AÇMA
PRO GRUP

KÜVET GİDERİ AÇMA
Küvet Tıkanıklığı Açma progrup

PİMAŞ GİDERİ AÇMA
Tıkalı Gider Açma ProGrupNoktasal Tespit

KANALİZASYON HATTI NOKTASAL TESPİT
Logar Kapağı Bulma

05359645534


 Boru Tespit Dedektörü   Boru Tespit Dedektörü

TIKALI BORU VE YER TESPİTİ

Sıhhi tesisat atıksu sisteminde borular yapının altında gizli ve karmaşık bir şekilde durmakdadır. Tıkanıklık sorunu yaşandığında önce tıkanıklık açma işlemi ve görüntüleme yapılır eğer sonucunda tesisat hatası, çökme ve buna benzer sorunlar tespit edilirse zemini kırıp tesisatı ortaya çıkarmak kaçınılmazdır. Bundan sonra noktasal tespit dediğimiz çalışma devreye girmelidir.

Kısaca bahsedecek olursak;
Tesisatın içine gönderilen verici (sonda) yüzeyden dedektör ile eşleştirilip tam noktasını tespit eder ve derinlik ölçüsü verir. Bu işlem profesyonel cihazlar ve tecrübe ile birleştiğinde sorun en az hasar ve maliyet ile çözülmüş olur.

RADYE TEMELDEKİ BORULARIN TESPİTİ

İnşaat alanında sağlam ve kolay olduğu düşünülen RADYE temel sisteminde atıksu giderleri demirlerin arasından döşenerek rögar hattına taşınır. Ancak bu işlem ehil kişiler tarafından yapılmadığında yada yeterince dikkat edilmediğinden dolayı tıkanma, sızdırma, su taşması gibi sorunlar daireler su kullanımına başladığında gün yüzüne çıkmaktadır.

Radye temelden taşınan atık su borularını dedektör sistemiyle noktasal tespitte bulunup 1-2 metre kırıp tamir etmek mümkündür. Sorunun bir iki metreden fazla olması durumunda temele vereceği hasar riske edilemeyeceğinden farklı teknik çözümler üretilmelidir. (Üst kat tesisatlarının ayrılması gibi)


BİLİNMEYEN YER ALTINDAKİ RÖGARLARIN NOKTASAL TESPİTİ

Binalarda kullanılan Lavabo, Mutfak, Wc, Balkon atıksu boruları zemin katta toplanarak bina dışındaki Rögar dediğimiz kapaklı kuyuya taşınır. Buradan'da merkezi kanalizasyon hattına gönderilir.

Bazen bu rögarların üzeri çeşitli sebeplerden veya unutularak kapanır ara sıra temizlenmesi gereken bu merkez bulunamadığı taktirde tıkanır ve kötü kokuya sebebiyet verir. Yeri belli olmayan rögarların her tarafı kazıp dağıtmadan bulunması mümkün değildir. Teknoloji ile bu sorunu tek noktadan gidermek artık çok kolay. 

Çalışma şekli;
Tesisatın içine gönderilen verici (sonda) yüzeyden dedektör ile eşleştirilip tam noktasını tespit eder ve derinlik ölçüsü vererek bizi yeri belli olmayan rögarı hiç şaşmadan bulmamızı sağlar. Tabi burada tecrübe ve deneyimi hafife almamak lazım!!
KANALİZASYON BORU GİDERLERİNDEKİ SORUNLARIN TESPİTİ
Araştırma ve Tespit;
Atık sular binalardan çıktıktan sonra belediyelerin kanalizasyon hattına taşınır. Bu taşıma esnasında yerin altından giden Künk (büz) yada Pvc borular usulüne uygun ve meyilli şekilde döşensede zamanla çökme,(tesisatın altındaki toprağın boşalıp boruların ayrılması) Ağaç köklerinin boruyu delmesi gibi sorunları çözmenin yolu kazı yapıp bütün tesisatı değiştirmektir.

Dedektörle bu sorunları noktasal olarak tespit edip sadece problemli alanın kazılıp değişmesi suretiyle sizlere hızlı, kolay ve tasarruflu bir çözüm sağlıyoruz.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME SEÇENEĞİ
Kredi Kartı İle Ödeme Seçeneği

Hizmetlerimiz
BİZE ULAŞIN
GİDER GÖRÜNTÜLEME
Gider Görüntüleme ProGrup

KANALİZASYON GÖRÜNTÜLEME RÖGAR BULMA
Kanalizasyon Görüntüleme ProGrup

DEDEKTÖRLE NOKTASAL TESPİT
 Dedektörle Tespit

SU TESİSAT TAMİRİ
 Su Tesisatçı ProGrup
TUVALET TIKANMA NEDENLERİ
Tuvalet Tıkanma Sebepleri