• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ROBOT ve KAMERALI Sistemlerle Kırmadan Tıkalı Gider Açma Kanalizasyon Görüntüleme Dedektörle Noktasal Arıza Tespit 05359645534
Hizmetlerimiz
MUTFAK GİDERİ AÇMA
Mutfak Tıkanıklığı Açma

LAVABO GİDERİ AÇMA
PRO GRUP

TUVALET GİDERİ AÇMA
Tuvalet Açma ProGrup
KANALİZASYON GİDERİ AÇMA
PRO GRUP

KÜVET GİDERİ AÇMA
Küvet Tıkanıklığı Açma progrup

PİMAŞ GİDERİ AÇMA
Tıkalı Gider Açma ProGrupSultangazi Tıkalı Gider Açma ve Görüntüle

SULTANGAZİ Tıkanıklık Açma ve Görüntüleme

SULTANGAZİ İlçesinde Tıkalı olan Tuvalet,Lavabo,Mutfak,Bolkon,Banyo ve Kanalizasyon Gider'lerinizi kırmadan,tesisata zarar vermeden günün her saatinde 7/24 servis hizmeti sağlayarak Robot ve Kameralı Sistemlerle Uygun fiyata açıyoruz.

SORUNLARINIZ İÇİN
BİZE ULAŞIN
0535 964 55 34

TIKANIKLIK SORUMLULUK ALANLARI

BİREYSEL TIKANIKLIK

Kendi alanınızdaki tesisat giderlerinden kullandığınız atık suyun gitmemesidir.(Sadece kullanıcıya ait bir sorundur)

MÜŞTEREK TIKANIKLIK

Kendi alanınızdaki tesisat giderlerine atık su kullanmadığınız halde tesisat giderlerinden suyun geri gelmesi yani taşması halidir.(Ortak kullanıcılara ait bir sorundur)

RÖGAR ve SONRASI TIKANIKLIK

Binanızın dışında bulunan beton,demir veya plastik kapaklı kuyudur.Tıkanması durumunda sorumluluk bölgedeki belediye yada belediye anlaşmalı kurumlara aittir.(Bölgedeki kuruma ait bir sorundur)
Tıkalı Giderlerin Açılması ve Görüntülenmesi-SULTANGAZİ/İST

SULTANGAZİ Kırmadan Tıkalı Gider Açma:Ekibimiz sorun yaşayan bölgeye ulaştıktan sonra.İlgili kişi yada kişilerden sorunla ilgili kısa bilgiler alır ve çalışma şartlarını belirler.Güvenlik önlemini aldıktan sonra işine başlar.Tıkanmış olan atıksu giderini soruna uygun ekipmanları seçerek tıkanıklığa sebebiyet veren nesneyi parçalar veya çekerek alır.Bu işlem 10 ila 30 dakika sürebilir.Gerekli testlerini yapıp sorunun tamamen giderildiğine emin oduktan sonra yapılan işin içeriğine uygun olan ücreti faturalandırıp teslim eder.

SULTANGAZİ Kırmadan Tıkalı Tuvalet Açma:Asma klozet,takım klozet,alafranga tuvalet,alaturka tuvaletlerinizi  kırmadan bozmadan tesisata zarar vermeden tıkalı giderleri günün her saatinde 7/24 serviz hizmeti vererek ROBOT ve KAMERALI SİSTEMLERLE açıyoruz..

SULTANGAZİ Kırmadan Tıkalı Klozet Açma:Asma klozet ve takım klozetlerinizi  kırmadan bozmadan tesisata vermeden tıkalı giderleri günün her saatinde 7/24 serviz hizmeti vererek ROBOT ve KAMERALI SİSTEMLERLE açıyoruz..

SULTANGAZİ Kırmadan Tıkalı Lavabo Açma:Ekibimiz sorun yaşayan bölgeye ulaştıktan sonra.İlgili kişi yada kişilerden sorunla ilgili kısa bilgiler alır ve çalışma şartlarını belirler.Güvenlik önlemini aldıktan sonra işine başlar.Tıkanmış olan Lavabo giderini soruna uygun ekipmanları seçerek tıkanıklığa sebebiyet veren nesneyi parçalar veya çekerek alır.Bu işlem on ila 30 dakika sürebilir.İş bitiminde uygun olan ücreti faturalandırıp teslim eder.

SULTANGAZİ Kırmadan Mutfak Gideri Açma:Mutfak lavabo giderleri zamanla yemek artıklarınız ve yağların donması sebebiyle daralıp tıkanır.Kullanım esnasında sağlığınızı tehdit eden lavabo açıcı ürünler bu soruna sadece kısa süreli ve tehlikeli bir çözümdür.Lavabo gideri açmak için kullanılan pompa ise tıkanıklığa sebep olan şeyi daha derine iterek sorunu büyütür. Konusunda uzman olan firmamız modern yöntemlerle tıkanmış mutfak lavabolarınız için size  7/24 güvenilir,hızlı ve kesin çözüm sunar.

SULTANGAZİ Kanalizasyon Açma:Ekibimiz sorun yaşayan bölgeye ulaştıktan sonra.İlgili kişi yada kişilerden sorunla ilgili kısa bilgiler alır ve çalışma şartlarını belirler.Güvenlik önlemini aldıktan sonra işine başlar.Tıkanmış olan kanalizasyon giderine (pvc,koruge,künk) soruna uygun ekipmanları seçerek tıkanıklığa sebebiyet veren nesneyi parçalar veya çekerek alır.Bu işlem on ila 30 dakika sürebilir.İş bitiminde uygun olan ücreti faturalandırıp teslim eder.

SULTANGAZİ Kırmadan Pvc (Pimaş) Boru Açma:Tıkalı (Pvc) pimaş borularınızı robot cihazlarla hiç bir zarar vermeden temiz ve etkili bir şekilde açıyoruz.Sonra kamera ile görüntü tespiti yapıp sizleri bilgilendiriyoruz.

SULTANGAZİ Kırmadan Tıkanıklık Açma:Ekibimiz tıkanıklık yaşanan bölgeki tespitinden sonra bu soruna en uygun ekipmanını seçer ve işini profesyonelce yapıp teslim eder.

SULTANGAZİ Kırmadan Tıkanmış Gideri Açma:Tıkalı olan gider borularını kırmadan dökmeden hiç bir zarar vermeden ROBOT ve kameralı sistemlerle 7/24 servis hizmeti vererek açıyoruz.

SULTANGAZİ Kırmadan Kanal Görüntüleme:Tıkalı olan atık su boru ve kanallarını,bu iş için geliştirilmiş olan 30m-100m 200m lik el itmeli özel su altı kameralarıyla tıkanma nedenlerini  müşterilerimize gösterip bir kopyasınıda teslim ediyoruz.

SULTANGAZİ Kanalizasyon Görüntüleme:Tıkalı olan kanalizasyon hatlarını,bu iş için geliştirilmiş olan 30m-100m 200m lik el itmeli özel su altı kameralarıyla tıkanma nedenlerini  müşterilerimize gösterip bir kopyasınıda teslim ediyoruz.

SULTANGAZİ Rögar (logar)Temizleme:Rögar temizleme işi normal koşullarda belediye yada özel vidanjörler yapmaktadır.Ancak bazen rögar vidanjörün ulaşamayacağı yerde olabiliyor bu durumda kendi ekipmanlarımızla rögar'ın içerisini temizleyip poşetliyoruz.

SULTANGAZİ Kırmadan Robotla Gider Açma:Tıkalı olan atık su giderlerini ROBOT sistemlerle kırmadan zarar vermeden açıyoruz.

SULTANGAZİ Kırmadan Robotla Tıkanıklık Açma:Ekibimiz sorun yaşayan bölgeye ulaştıktan sonra.İlgili kişi yada kişilerden sorunla ilgili kısa bilgiler alır ve çalışma şartlarını belirler.Güvenlik önlemini aldıktan sonra işine başlar.Tıkanmış olan atıksu giderini soruna uygun ekipmanları seçerek tıkanıklığa sebebiyet veren nesneyi parçalar veya çekerek alır.Bu işlem on ila 30 dakika sürebilir.İş bitiminde uygun olan ücreti faturalandırıp teslim eder.


DİKKAT- UYARIYORUZ!
Tıkanıklık sorunu yaşayan müşterilerimizden edindiğimiz bilgidir.
Bizden hizmet talep eden müşterilerimizin adresine ulaştığımızda doğal olarak tıkanıklık sorununu gidermek için çeşitli yöntemler kullanılarak uğraşıldığını görüyoruz.Bu yöntemlerin sonuç vermediğini ve zararlarını görünce sorunu yaşayacak olan müşterilerimizi kısaca bilgilendirmek istedik.

(Çelik,bakır,inşaat teli ve hortum)
Zararı:Bükülüp kırılması ve içeride kalması?

(Marketlerden alınan sustalar)
Zararı:Zayıf ve güçsüz oluşu,geri gelmeme ihtimali?

(En önemlisi KİMYASAL madde)
Zararı:Zehirlenme,ciltle temasta kalıcı leke ve hasar?

Bunları uyguladıktan sonra sonuç alamayan ve Firmamızdan uygun fiyata hizmet alan müşterilerimiz diyorki!!
-Boşuna zaman kaybetmişiz.
-Bu kadar harcamayı boşuna yapmışız.
-Bunca zaman boşyere uğraşmışız.

Lütfen sizlerde bunları yaşamamak için uzman firmalardan destek alın..

KREDİ KARTI İLE ÖDEME
 KREDİLİ ÖDEME SEÇENEĞİ

Hizmetlerimiz
BİZE ULAŞIN
GİDER GÖRÜNTÜLEME
Gider Görüntüleme ProGrup

KANALİZASYON GÖRÜNTÜLEME RÖGAR BULMA
Kanalizasyon Görüntüleme ProGrup

DEDEKTÖRLE NOKTASAL TESPİT
 Dedektörle Tespit

SU TESİSAT TAMİRİ
 Su Tesisatçı ProGrup
TUVALET TIKANMA NEDENLERİ
Tuvalet Tıkanma Sebepleri