• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ROBOT ve KAMERALI Sistemlerle Kırmadan Tıkalı Gider Açma Kanalizasyon Görüntüleme Dedektörle Noktasal Arıza Tespit 05359645534
Hizmetlerimiz
MUTFAK GİDERİ AÇMA
Mutfak Tıkanıklığı Açma

LAVABO GİDERİ AÇMA
PRO GRUP

TUVALET GİDERİ AÇMA
Tuvalet Açma ProGrup
KANALİZASYON GİDERİ AÇMA
PRO GRUP

KÜVET GİDERİ AÇMA
Küvet Tıkanıklığı Açma progrup

PİMAŞ GİDERİ AÇMA
Tıkalı Gider Açma ProGrupBayrampaşa Tıkalı Gider Açma ve Görüntüleme

BAYRAMPAŞA Gider Açma ve Görüntüleme

ProGrup olarak Bayrampaşa ilçesinde tıkalı ve ya sorunlu olan Tuvalet gideri, Lavabo gideri, Mutfak gideri, Balkon gideri, Banyo gideri ve kanalizasyon giderlerinizi kırmadan tesisata zarar vermeden deneyimli uzman kadrolarımızla günün her saatinde 7/24 servis hizmeti vererek robot makine ve kameralı sistemlerle açıyoruz.


İST/BAYRAMPAŞA'DAKİ HİZMETLERİMİZ İÇİN

BİZE ULAŞIN
0535 964 55 34

BAYRAMPAŞA Tuvalet Gideri Açma (Alaturka) 

Bayrampaşa'da Alaturka Tuvalet Gideri Açma; Yer tipi oturmalı tuvalet diye de adlandırılan tuvalettir. Bu tuvalet tipinin altındaki tesisat ta es dediğimiz bir parça bulunur. Sifon niteliği taşır ve aynı zamanda koku çıkmasını engeller. Kullanılması zorunlu olan bu parça zamanla kireçlenme yaparak daralır ve en  ufak bir kaba pislikte tıkanır. Firma olarak bu tür tıkanıklık sorunlarını müşterilerimize kırılıp değişmesi gerekir demiyoruz! Önce robot cihazla tıkanıklığı açıp suyun gitmesini sağladıktan sonra es parçasını saran kireç taşlarını parçalayıp, derinliği kırk santimetreyi geçmiyor ise temizleyip alıyoruz, böylece tuvalet ilk yapılmış gibi çalışmaya devam ediyor.

BAYRAMPAŞA Klozet Gideri Açma (Alafranga)

Bayrampaşa'da Klozet Gideri Açma; Asma klozet ve Takım klozet olarak ikiye ayrılırlar. Yapıları gereği içinde su durmasını sağlayan fabrikasyon bir es yapısı vardır. Bu esteki iç çap ölçüleri her klozette farklılık gösterir. Eğer klozetin bağlı olduğu ana hatta bir tıkanıklık yok ise klozetin zemindeki boru ile arasında yani daralan es yapısında tıkanıklık oluşmuştur. Belirtileri ise suyun yavaş gitmesi, klozette suyun birikmesi ve taşmasıdır. Bunun sebebi son zamanlar da oldukça yaygınlaşan tuvalet kâğıtları, ıslak mendiller, petler, klozet koku giderici ürünler vb. Çözümüne gelecek olursak klozeti sökmeden Robot Cihaz ve donanımlarımızla zarar vermeden açabiliyoruz. Katı bir malzeme kaçmış ise sorunu anlamak ve köklü ce çözmek için klozeti söküp parçayı aldıktan sonra tekrar yerine takıyoruz.


BAYRAMPAŞA Lavabo Gideri Açma ve Görüntüleme

Bayrampaşa'da Lavabo Gideri Açma; Banyo ve tuvalet mekânlarında, iş yerlerindeki ortak kullanım alanlarında bulunan ellerin yıkanması için kullanılan bir cihazdır. Lavabo atık su hatları döşenirken meyil ve çaplarına dikkat edilmeli kullanım kurallarına da uyulmalıdır. Bu kurallara uyulmadığı takdirde zamanla tıkanıklık sorunları ve su taşmaları başlar. Firma olarak bu tür sorunları teknik donanım ve cihazlarımızla hiç bir hasar vermeden çözüyoruz.

BAYRAMPAŞA Mutfak Gideri Açma

Bayrampaşa'da Mutfak Gideri Açma; Mutfak gider boruları normal koşullarda dikey döşenmeli ve lavaboya giden hat mümkün olduğunca kısa ve meyilli olmalı. Bu prensibe uyulmadığı takdirde bulaşıktaki yağlar zamanla donması sebebiyle borunun daralmasına bulaşık artıklarının birikimiyle de tıkamasına sebebiyet verir. Hal böyle olunca tesisatta rahatsız edici kötü kokularda oluşur. Muhtemelen aklınıza ilk gelen lavabo açıcı ilaçlar olacaktır, işe yaramadığını bildiğimizden kesinlikle tavsiye etmediğimizi söylemek isteriz. Yine de kullanacaksanız sağlığınızı tehlikeye atmamak için eldiven ve maske kullanın, ortamı mutlaka havalandırın. Yaşadığınız bu tıkanıklık problemini firma olarak kısa bir sürede robot cihazlarımızla kırmadan açıp temizleyebiliyoruz.

BAYRAMPAŞA Pimaş Gideri Açma ve Görüntüleme

Bayrampaşa'da Pimaş Gideri Açma; Yapılarımızda artık kolay montaj ve ekonomik olmasından dolayı pimaş (pvc) diye adlandırdığımız plastik borular çoğunlukla tercih edilmektedir. Bu boruların başlıca tıkanma sebepleri özellikle düşey boru hatlarındaki taşlaşmadır. Bu taşlaşma dediğimiz olay zamanla kireçlenmeden dolayı sabun kalıbı halini alır ve boruya yapışır, oynatıldığı takdirde bu parçalar sökülüp düşmeye başlar bu yüzden en üst katlarda tıkanıklık açma işlemine çok dikkat edilmelidir. Birde içine kaçırılan bez, katı parçalar ve maalesef işçilik hatalarıdır. Tıkanan pimaş borularını robot cihaz ve makineyle soruna uygun olan susta ve aparatlarıyla hiç bir zarar vermeden temiz ve etkili bir şekilde açıyoruz. Sonra bu iş için geliştirilmiş özel kameralar ile görüntü alıp işimizin kontrolünü yapıp sizleri bilgilendiriyoruz.

BAYRAMPAŞA Kanalizasyon Gideri Açma ve Görüntüleme

Bayrampaşa'da Kanalizasyon Gideri Açma; Tıkanmaların en sık yaşandığı hatlardır, kanalizasyon boruları ortak kullanılan bir hat olduğundan kontrol etmek zordur. Uyarılar da genelde bir işe yaramaz. Neyse ki günümüz şartlarında bu problemi çözmenin yolları oldukça fazladır. Biz de firma olarak bu tıkanıklık sorunlarını bölgeye ulaştıktan sonra. İlgili kişi ya da kişilerden sorunla ilgili kısa bilgiler alır ve çalışma şartlarını belirleriz. Güvenlik önlemini aldıktan sonra işe başlar. Tıkalı olan kanalizasyon giderine soruna uygun takımları seçerek tıkanıklığa sebebiyet veren nesneyi parçalar veya çekerek alırız. Bu işlem 30 ila 60 dakika sürebilir. Sonra bu iş için geliştirilmiş özel kameralar ile görüntü alıp işimizin kontrolünü yapıp sizlere teslim ederiz.

BAYRAMPAŞA Sifon Yer Gideri Açma

Bayrampaşa'da Sifon Süzgeç Gideri Açma; Pis su boru tesisatı için, yerlerde oluşan pis suyun, ana pis su borusuna akıtılmasına yarayan, borulardan dışarı pis koku çıkmasını önleyen ve pis suyun içinde bulunabilecek katı parçacıkları tutarak, bağlantı borusunu tıkanmaktan koruyan elemandır. Bunlara mazgallı süzgeçler de dâhildir. Bu tıkanıklık sorununu robot makine cihazlarımızla kırmadan açıyoruz.

BAYRAMPAŞA Küvet ve Duş Teknesi Açma

Küvet ve Duş Teknesi Gideri Açma; Eski küvet ve yeni flat duş teknelerinde tıkanıklık problemi yaşandığı zaman altındaki troblemi (sifonu) söküp temizlemek gerekir. Ancak gömme küvet tiplerinde trobleme ulaşmak için ürünler ve üzerindeki kabin, aksesuarlar sökülmesi gerekir oldukça külfetli olan bu işi biz firma olarak hiç bir yere dokunmadan troblemin içindeki kıl, saç, yün gibi malzemeleri endüstriyel makineler ile çekip alıyoruz.


BAYRAMPAŞA Yağmur Gideri Açma

Bayrampaşa'da Yağmur Gideri Açma; Yağmur yağdığında yaşadığınız tıkanıklık sorunlarınıza firma olarak konunun acili yetini vereceği hasarları deneyim ve tecrübelerimizden dolayı bildiğimiz için sizlere hızlı, çabuk bir şekilde ulaşmak ilk amacımızdır. Sorun yaşanan bölgeye ulaştıktan sonra tıkanıklık nedenini anlayıp robot sistem ve cihazlarımızla müdahale ediyoruz. Gerektiği takdirde görüntüleme cihazlarımızla araştırıp sorunun köklü çözümü konusunda bilgilendiriyoruz. İşin boyutuna göre randevulaşıp tamiratını da yapıyoruz.
BAYRAMPAŞA Robotla Gider Açma
Bayrampaşa'da Robot Makineyle Gider Açma; Eskiden tesisat tıkanıklık sorunlarını demir çubuk yay ve tel yardımıyla açardık. Bazen de açamaz bütün tesisatı kırıp değiştirmek zorunda kalırdık. Ama artık robot cihaz ve bu iş için özel yapılmış çelik sustalarla tesisattaki tıkanıklık problemlerini kırmadan açabiliyoruz. Robot dediğimiz makinenin çalışma prensibi de şu şekildedir; Robot makine tıkalı olan tesisatın yakınına kurulur fazla elektrik tüketimi olmadığından evlerdeki bütün prizlere uygundur. Özel hazırlanmış iki ve dört metrelik çelik yaylar eklenerek tesisatın içine gönderilir. Makine yayları kavrayarak istenilen yöne doğru çevirir, tıkanıklığın mesafesine göre yaylar eklenerek 30m kadar eklenebilir. Dönerek ilerler ve dönerek geri çekilir tesisat boruları da bu sayede açılmış ve temizlenmiş olur.
BAYRAMPAŞA Kanalizasyon Gideri Görüntüleme
Bayrampaşa'da Kanal Gideri Görüntüleme; Boru hatlarının kontrolü veya sürekli sorun yaşanan yerlerin gözlemlenmesi işidir. İki yöntemi vardır; Birincisi el itmeli kameradır küçük çaplarda tek seferde yüz metreye kadar görüntü alıp hattı incelememizi sağlar. İkincisi; Robot kameralardır daha çok büyük çaplı hatlarda kullanılıp tek seferde yüz metre görüntüleme yapıp raporlama imkânı sunar. Profesyonel bir firma olarak bu hizmetleri vermekteyiz.
BAYRAMPAŞA Pisuar Açma
Bayrampaşa'da Pisuar Açma; Erkekler için ayakta kullanılmak üzere özel tasarlanmış bir tuvalet tipidir. Pisuar kullanılırken idrarın suyla birlikte atılımı çok önemlidir. Aksi halde yapısı gereği asidik olmasından, zamanla boruların içinde taşlaşma yapıp tıkanmalar yaşanır. Bu tıkanıklık sorunlarını robot cihaz ve donanımlarımızla er hangi bir zarar vermeden açıyoruz.

BAYRAMPAŞA Logar Temizleme
Bayrampaşa'da Rögar (logar)Temizleme; Rögar temizleme işi normal koşullarda belediye ya da özel vidanjörler yapmaktadır. Ancak bazen rögar vidanjörün ulaşamayacağı yerde olabiliyor bu durumda kendi donanımlarımızla rögarın içerisini temizleyip poşetliyoruz.
KREDİ KARTI İLE ÖDEME SEÇENEĞİ

Kredi Kartı İle Ödeme Seçeneği


Yorumlar - Yorum Yaz
Hizmetlerimiz
BİZE ULAŞIN
GİDER GÖRÜNTÜLEME
Gider Görüntüleme ProGrup

KANALİZASYON GÖRÜNTÜLEME RÖGAR BULMA
Kanalizasyon Görüntüleme ProGrup

DEDEKTÖRLE NOKTASAL TESPİT
 Dedektörle Tespit

SU TESİSAT TAMİRİ
 Su Tesisatçı ProGrup
TUVALET TIKANMA NEDENLERİ
Tuvalet Tıkanma Sebepleri