• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ROBOT ve KAMERALI Sistemlerle Kırmadan Tıkalı Gider Açma Kanalizasyon Görüntüleme Dedektörle Noktasal Arıza Tespit 05359645534
Hizmetlerimiz
MUTFAK GİDERİ AÇMA
Mutfak Tıkanıklığı Açma

LAVABO GİDERİ AÇMA
PRO GRUP

TUVALET GİDERİ AÇMA
Tuvalet Açma ProGrup
KANALİZASYON GİDERİ AÇMA
PRO GRUP

KÜVET GİDERİ AÇMA
Küvet Tıkanıklığı Açma progrup

PİMAŞ GİDERİ AÇMA
Tıkalı Gider Açma ProGrupTuvalet Açma

TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA
Kırmadan Robotla Tuvalet Açma

Firmamız ProGrup Profesyonel Tesisat Hizmetleri Olarak; Asma klozet, takım klozet, alafranga tuvalet, alaturka tuvaletlerinizi kırmadan bozmadan tesisata zarar vermeden tıkalı gider borularınızı günün her saatinde 7/24 servis hizmeti vererek Robot ve Kameralı Sistemlerle açarak hizmetine devam etmektedir.


Kameralı Tuvalet Gider Açma: Ekiplerimiz sorun yaşanan bölgeye ulaştıktan sonra. İlgili kişi ya da kişilerden sorunla ilgili kısa bilgiler alır ve çalışma şartlarını belirler. Güvenlik önlemini aldıktan sonra işine başlar. Tıkanmış olan tuvalet giderini soruna uygun donanımları seçerek tıkanıklığa sebebiyet veren nesneyi parçalar veya çekerek alır. Bu işlem 10 ila 30 dakika sürebilir. Gerekli testlerini yapıp sorunun tamamen giderildiğine emin olduktan sonra yapılan işin içeriğine uygun olan ücreti faturalandırıp teslim eder.


SORUNLARINIZ İÇİN
BİZE ULAŞIN
05359645534
 Tuvalet Tıkanıklığı Açma


"TUVALET NEDİR"

Tuvalet; insan boşaltım sistemi artıkları olan dışkı ve idrarın boşaltılması ve uzaklaştırılması amacıyla tasarlanmış sabit düzenekler ile bunların yerleştirildiği kapalı mekândır. Tuvalet kelimesi hem atıkların boşaltıldığı tesisat, hem de bu tesisatın bulunduğu oda anlamında kullanılır. Wc, hela, abdesthane, ayakyolu kenef ve yüznumara olarak ta bilinir.

Modern tuvaletlerde insan ihtiyaçlarını gidermeye yarayacak ve atıkları kanalizasyon sistemine ulaştıracak, hela taşı, klozet, bide ve pisuar gibi tesisatlar bulunur. Modern evlerde tuvalet genellikle küvet ya da duş gibi bir yıkanma tertibatı ile aynı odaya yerleştirilmiştir. Böyle odalara banyo denir. Çoğu evde bir banyonun yanı sıra bir de tuvalet bulunur. Bunlara ek olarak modern evlerde yetişkinlerin yattığı odaya açılan bir ebeveyn banyosu bulunması giderek yaygınlaşmaktadır.

Tuvaletler temel olarak iki tiptir; Sulu ve susuz tuvaletler. Sulu tuvaletlerde su giriş ve çıkışı için su tesisatı bulunur. Kuru tuvaletlerde suya ihtiyaç yoktur ancak genellikle bir havalandırma tesisatı mevcuttur. Sulu tuvaletlerden çıkan atık su  olarak adlandırılır. Ülkemizde hela taşı bulunan tuvaletler alaturkaKlozet bulunan tuvaletler ise alafranga olarak anılırlar.

Eskiden taş toprak beton gibi değişik malzemelerden yapılan tuvalet teçhizatları günümüzde seramikten yapılmaktadır. Seramik kolay temizlenebilmesi ve kir tutmaması nedeniyle sağlığa uygunluk sağlar.


TUVALETLERİN TIKANMA NEDENLERİ?
(Tuvaletler Neden Tıkanır!)

  • Tuvalet ve klozetlerde kullanılan ıslak mendil ve erimeyen peçeteler!

  • Klozetlerde koku gidermek için kullanılan malzemenin düşüp fark edilmemesi!

  • Tuvalete dökülen kirli su dolu kovanın içindeki fark edilmeyen bez!

  • Tuvalet kullanımından sonra yeterince su dökmemek!


TUVALET AÇMA YÖNTEMLERİ

Tuvaletleri ikiye ayıracak olursak; Klozet (alafranga) Hela taşı (alaturka) diyebiliriz. Alaturka tuvaletlerde tesisatla tuvalet arasında es denilen parça vardır. Bu parçadaki amaç, içinde su kalması ve kokuyu engellemesidir. Alaturka tuvaletlerdeki tıkanıklık genelde bu parçada oluşur. Katı atık, bez, ıslak mendil, toprak, kum vs. burada kalır ve gitmez. Bu sorunu gidermenin bir yolu 'tuvalet pompasıyla baskı uygulamak ya da elin ulaşabildiği kadar temizlemektir. Buda olmuyorsa profesyonel yardım almak gereklidir. 
Biz bu iş için geliştirilmiş olan teknik aletleri, tecrübe ve deneyime sahip olan firmalara ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. ProGrup olarak bu hizmeti vermekteyiz.


ATIK SU GİDER TIKANIKLIĞI

Tuvalet Tıkanıklığı: Günlük yaşantımızda birçok zorlukla karşılaşmaktayız. Bunlardan bir tanesi de iç mekânlarda yaşanan gider tıkanmasıdır. Yani lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı ve eviye tıkanıklığı evlerde ve işyerlerinde büyük sıkıntılara yol açabiliyor. Aynı zamanda da dayanılması zor kokular yayabiliyor.

Ev hanımları bu gibi tıkanmalara geçici çözümler arıyor ve lavabo aç vb. kimyasalları kullanıyor bu kimyasallar geçici çözüm olmakla beraber hattınızın daha çok tıkanmasına neden olabiliyor.

Aynı tıkanıklık sorunları büyük yemek şirketlerinde, restoranlarda, otellerde vb. yerlerde de yaşanmaktadır. Fakat bu gibi yerlerde ve özellikle yemek şirketlerinde kötü kokuların yanı sıra bakterilerinde oluşmasına neden oluyor. Yani tıkanıklığın açılmasından sonra sağlıklı olması için hattın içi yıkanmalıdır. Pimaş hatlarının yıkanması ise özel cihazlar ile yüksek basınçlı su ile yapılmaktadır.

Tuvalet Atık su giderlerinin ihmal edilen tesisat bakımları yüzünden bu gibi tıkanıklıklar ortaya çıkıyor. Yaz aylarında havaların ısınmasıyla birlikte gider borularının içinden çıkan pis kokular ortama yayılabiliyor ve evlerinize misafir davet etmemenin yanında yaşanılması zor bir hal alıyor. İnternetten veya kulaktan duyma bilgilerle kullanılan kimyasallar tıkanıklığın ilerlemesine ve daha fazla tıkanmasına neden oluyor. Bu kadar sıkıntıya ve maliyete girmenize gerek yok son teknoloji robot makineler sayesinde artık gider tıkanıklıkları hiçbir yere zarar vermeden ve kırmadan açılmaktadır.

Tuvalet Açma: Eski zamanlarda tıkanıklık sorunları ilkel yöntemlerle açılmaya çalışılıyordu. Eviniz tadilata giriyor ve birçok masrafta bulunuyordunuz. Teknolojinin gelişmesiyle beraber tesisat sektöründeki yeniliklerden biri olan kanal açma robot ve kanal görüntüleme kamerası ile evinize veya işyerinize herhangi bir zarar vermeden kırmadan her türlü tıkanıklık açılmaktadır. Tesisatınız açıldıktan sonra ise kanal görüntüleme cihazı ile hattınızın açıldığı sizlere görsel olarak gösterilmektedir. Her türlü tıkanıklık hakkında firmamızı arayıp profesyonel yardım alabilirsiniz. İstanbul’un tüm bölgelerine ve çevresine hizmet sunmaktayız.

Atık su hatları zamanla tortulaşmaya neden olur ve tıkanıklıklara yol açar. Su sızıntılarıyla kendini belli eden tıkanıklıklar, zamanla su tesisatınıza zarar verir. Yabancı cisim atılması sebebiyle tuvaletleriniz tıkanır, rutubet ve neme yol açar. Tuvaletlerinizi uzun süre kullanamayabilirsiniz. Pompalama gibi basit yöntemlerle açılmayan tuvalet tıkanıklığının çözümü için profesyonel bir destek almanız şart.

Tuvalet tıkanıklığının nedeninin belirlenmesi ve çözümü için kullanılan görüntüleme kamera ve robotlarını kullanan ustaların yer aldığı firmalarla çalışmanız gerekir. Külfetli gibi görünen bu tadilatın aslında çok uygun fiyatlara yaptırabildiğini biliyor muydunuz? Piyasadaki kimyasal çözücüler tıkanıklıkların artmasının yanı sıra uzun vadede size başka büyük sorunlar açacaktır.

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma işlemi sayesinde banyonuzun kirlenmesine klozetinizi değiştirmenize gerek kalmaz, komşularınızın getirdiği şikâyetlere maruz kalmazsınız. Etrafınızda su kaçaklarının yarattığı sıkıntılar, saçılan kötü kokular olmaz. Sizin için geliştirilen pratik çözümlerle hayatınız kolaylaşır.

Hafta sonu ya da gece yarısı, ev ya da işyeri fark etmeden meydana gelen tıkanıklık derdi için 7/24 ulaşabileceğiniz firmaların desteğiyle tuvalet tıkanıklığına son verebilirsiniz.

Tuvalet tıkanıklığı açma, sıkıntılı bir süreç gibi gözükse de doğru ve kaliteli bir hizmet anlayışından yararlanarak bu işi halletmek size zaman ve paradan ciddi tasarruf kazandıracaktır.


Alaturka Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Alaturka Tuvalet Gideri Açma; Yer tipi oturmalı tuvalet diye de adlandırılan tuvaletlerdir. Bu tip tuvaletlerin altındaki tesisat ta es dediğimiz bir parça bulunur. Sifon niteliği taşır ve aynı zamanda koku çıkmasını engeller. Kullanılması zorunlu olan bu parça zamanla kireçlenme yaparak daralır ve en  ufak bir kaba pislikte tıkanır. Firma olarak bu tür tıkanıklık sorunlarını müşterilerimize kırılıp değişmesi gerekir demiyoruz! Önce robot cihazla tıkanıklığı açıp suyun gitmesini sağladıktan sonra es parçasını saran kireç taşlarını parçalayıp elimize de alıyoruz, böylece tuvalet ilk yapılmış gibi çalışmaya devam ediyor.
Klozet Tıkanıklığı Açma
Klozet Gideri Açma; Asma klozet ve takım klozetler yapısı greği küçük ve su geçiş kanalı dardır. Atılan fazla miktarda tuvalet kağıdı ıslak mendil veya temizlik bezi kaçırılması klozetin tıkanması için yeterli olur. Günümüz şartlarındaki teknoloji klozeti sökmeden bu tıkanıklığı giderme şansı vermektedir. Bazen klozete kaçırılan koku aparatları oyuncak vs.. için klozetin sökülmesi gerekebilir. Klozet doğru montaj yapıldıysa söküp takmakta sorunsuz olacaktır. Firma olarak biz bu tür tıkanıklık sorunlarını kırmadan bozmadan tesisata zarar vermeden günün her saatinde 7/24 servis hizmeti vererek Robot ve Kameralı Sistemlerle açıyoruz.
Pisuar Tıkanıklığı Açma
Pisuar Gideri Açma; Erkekler için ayakta kullanılmak üzere özel tasarlanmış bir tuvalet tipidir. Pisuar kullanılırken idrarın suyla birlikte atılımı çok önemlidir. Aksi halde yapısı gereği asidik olmasından, zamanla boruların içinde taşlaşma yapıp tıkanmalar yaşanır. Bu tıkanıklık sorunlarını robot cihaz ve donanımlarımızla er hangi bir zarar vermeden açıyoruz.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME SEÇENEĞİ

Kredi Kartı İle Ödeme Seçeneği            


Yorumlar - Yorum Yaz
Hizmetlerimiz
BİZE ULAŞIN
GİDER GÖRÜNTÜLEME
Gider Görüntüleme ProGrup

KANALİZASYON GÖRÜNTÜLEME RÖGAR BULMA
Kanalizasyon Görüntüleme ProGrup

DEDEKTÖRLE NOKTASAL TESPİT
 Dedektörle Tespit

SU TESİSAT TAMİRİ
 Su Tesisatçı ProGrup
TUVALET TIKANMA NEDENLERİ
Tuvalet Tıkanma Sebepleri