• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ROBOT ve KAMERALI Sistemlerle Kırmadan Tıkalı Gider Açma Kanalizasyon Görüntüleme Dedektörle Noktasal Arıza Tespit 05359645534
Hizmetlerimiz
MUTFAK GİDERİ AÇMA
Mutfak Tıkanıklığı Açma

LAVABO GİDERİ AÇMA
PRO GRUP

TUVALET GİDERİ AÇMA
Tuvalet Açma ProGrup
KANALİZASYON GİDERİ AÇMA
PRO GRUP

KÜVET GİDERİ AÇMA
Küvet Tıkanıklığı Açma progrup

PİMAŞ GİDERİ AÇMA
Tıkalı Gider Açma ProGrupMutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak Lavabosu Tıkandı-Mutfak Tıkanıklığı Açma

Kameralı sistem ve robot cihaz teknolojisini Türkiye ye taşıyıp müşterilerimizin mutfak mahallindeki tıkalı gider problemlerini çözmek için kullanıyor, son sistem makineler ve tecrübemizle konumuzda uzman olduğumuzu düşünerek sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


BİZE ULAŞIN
0535 964 55 34
Mutfak Gideri Açma

Mutfak Gideri Tıkanıklığı; Tesisat şartnamesinde normalde mutfak giderleri dikey döşenmeli mutfak lavabosuna giden hat mümkün olduğunca kısa ve meyilli olmalı. Ancak görüyoruz ki tesisatlar prensibe uymuyor uymak bir yana nereye bağlandığını bile zaman zaman anlayamıyoruz. Mutfak lavabo borusu zamanla yemek artıkları ve yağların donması sebebiyle de daralıp tıkanır. Hal böyle olunca tesisattaki yatay hatlar da lavabodan giden yağlar ve kalıntılar yüzünden tıkanıyor. Yaşanan bu tıkanıklığı robot cihazlarımızla kırmadan açıp temizleyebiliyoruz.

YAĞLI YEMEK ARTIKLARI MUTFAK GİDER BORUSUNU TIKAR?

Mutfak lavabolarınız zamanla yemek artıklarınız ve yağların donması sebebiyle daralıp tıkanır. Kullanım esnasında sağlığınızı tehdit eden lavabo açıcı ürünler bu soruna sadece kısa süreli ve tehlikeli bir çözümdür. Lavabo gideri açmak için kullanılan pompa ise tıkanıklığa sebep olan nesneyi daha derine iterek sorunu büyütür.

Konusunda uzman olan firmamız modern yöntemlerle tıkanmış mutfak lavabolarınız için size  7/24 güvenilir, hızlı ve kesin çözüm sunar.


KIRMADAN MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA

Kırmadan Mutfak Gideri Açma: Ekiplerimiz sorun yaşanan bölgeye ulaştıktan sonra ilgili kişi ya da kişilerden sorunla ilgili kısa bilgiler alır ve çalışma şartlarını belirler. Güvenlik önlemini aldıktan sonra işine başlar. Tıkalı olan mutfak gider borusunu soruna uygun ekipmanları seçerek tıkanıklığa sebebiyet veren nesneyi parçalar veya çekerek alır. Bu işlem 10 ila 30 dakika sürebilir. Gerekli testlerini yapıp sorunun tamamen giderildiğine emin olduktan sonra yapılan işin içeriğine uygun olan ücreti faturalandırıp teslim eder.

MUTFAK GİDERLERİNİN TIKANMA NEDENLERİ?

Mutfak giderlerine dökülen yağların donmasıyla boru hatları daralır ve arkasından gelen çay posası, yemek artıkları gibi atıklar tıkanmasına sebep olur!


MUTFAK LAVABOSU AÇMA YÖNTEMLERİ

 Mutfak Gideri Tıkanıklığı 
Mutfak Tıkanıklığında Yapabileceğiniz bazı işlemler!


Mutfak lavabosunun alt kısmında bağlı olup ve bir kaç parçadan oluşan genelde plastik veya paslanmaz lavabo sifonu bulunur. Bu sifon ek parçalardan oluştuğu için alet edevat gerekmeden rahatça sökülebilir. Öncelikle sifon sökülüp temizlenir ve kontrol edilir eğer bir sorun yoksa sifonun gider borusuyla birleştiği yer gözlemlenir burada ‘da bir sorun göremiyorsanız profesyonel bir yardım almanız gerekiyor demektir. Tabi burada hemen akla kimyasal açıcılar gelecektir ancak biz tecrübelerimizden de biliyoruz ki geçici bir çözüm olup zaman ve para kaybından başka bir şey değildir. Sağlık açısından da tehlikeli olduğunu maalesef gördük ve hala duymaktayız.
 Mutfak Gideri


MUTFAK GİDER TIKANIKLIĞI NASIL ÇÖZÜLÜR?

Mutfak boru tıkanıklığını firma olarak ikiye ayırıyoruz

1-Daire içi tıkanıklık! (Sadece sizin kullandığınız su gitmiyorsa) Tıkalı olan borunun içine (daire içi tıkanıklığı için) tasarlanmış çelik yay (susta) ve ucuna özel açma, temizleme aparatlarını takıp robot makineyle çevirerek itiyoruz. Açıldığından emin olmak için bol su verip test ediyoruz. Bu işlem sırasında hiç bir şekilde eviniz kirlenmiyor. Bu işlemi yapabilmemiz için evinizde veya iş yerinizde (elektrik ve su olması gerekiyor)

2-Ana kolon tıkanıklığı!(Siz kullanmadığınız halde borularınızdan su taşıyorsa)Tıkalı olan borunun içine (ana kolon tıkanıklığı için) tasarlanmış çelik yay (susta) ve ucuna özel açma, temizleme aparatlarını takıp robot makineyle çevirerek itiyoruz. Açıldığından emin olmak için bol su verip test ediyoruz. Bu işlem sırasında hiç bir şekilde eviniz kirlenmiyor. Bu işlemi yapabilmemiz için evinizde veya iş yerinizde (elektrik ve su olması gereklidir)


MUTFAK GİDER TESİSATI SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ
Mutfak Borularındaki çatlaklar
Mutfak gider tesisatındaki borular üzerinde, yapım aşamasında ve ya sonradan oluşan tamiri boru içinden mümkün olmayan sorunlardır.
Çözümü ise; tesisat hattı kısa bir parçadan oluşuyorsa kolaydır, ancak tesisat hattı uzun ve dönüş parçaları var ise değişimi uzun ve külfetli bir iş olur.

Noktasal Tespit ve Tamir
Mutfak gider borusunun içine gönderilen verici yüzeyden dedektör ile eşleştirilip tam noktasını tespit ederek derinlik ölçüsünü verir. Ne kadar hasarla giderileceği önceden belirlenmiş olur. Bu işlem tecrübeyle de birleştiğinde sorun kısa zaman ve maliyet ile çözülmüş olur.
KREDİ KARTI İLE ÖDEME SEÇENEĞİ
Kredi Kartı İle Ödeme Seçeneği


Yorumlar - Yorum Yaz
Hizmetlerimiz
BİZE ULAŞIN
GİDER GÖRÜNTÜLEME
Gider Görüntüleme ProGrup

KANALİZASYON GÖRÜNTÜLEME RÖGAR BULMA
Kanalizasyon Görüntüleme ProGrup

DEDEKTÖRLE NOKTASAL TESPİT
 Dedektörle Tespit

SU TESİSAT TAMİRİ
 Su Tesisatçı ProGrup
TUVALET TIKANMA NEDENLERİ
Tuvalet Tıkanma Sebepleri