• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ROBOT ve KAMERALI Sistemlerle Kırmadan Tıkalı Gider Açma Kanalizasyon Görüntüleme Dedektörle Noktasal Arıza Tespit 05359645534
Hizmetlerimiz
MUTFAK GİDERİ AÇMA
Mutfak Tıkanıklığı Açma

LAVABO GİDERİ AÇMA
PRO GRUP

TUVALET GİDERİ AÇMA
Tuvalet Açma ProGrup
KANALİZASYON GİDERİ AÇMA
PRO GRUP

KÜVET GİDERİ AÇMA
Küvet Tıkanıklığı Açma progrup

PİMAŞ GİDERİ AÇMA
Tıkalı Gider Açma ProGrupPimaş Boru Açma

PİMAŞ BORU TIKANIKLIĞI AÇMA GÖRÜNTÜLEME VE YÜZEYDEN NOKTASAL TESPİT

Firmamız çözüm önerilerinizi de dikkate alarak tıkalı pimaş borularınızı robot teknolojisiyle pimaş borularınıza zarar vermeden temiz  ve etkili bir şekilde açıyoruz. Sonra kamera ile görüntü tespiti yapıp sizleri bilgilendiriyoruz.


FİRMAMIZ PİMAŞ BORU AÇMA KONUSUNDA; İSTANBUL, KOCAELİ, TEKİRDAĞ, EDİRNE, KIRKLARELİ İLLERİNDE HİZMET VERMEKTEDİR


BİZE ULAŞMAK İÇİN: 05359645534

 TIKALI PİMAŞ BORUSU    TIKALI PİMAŞ BORUSU YIKAMASI

PİMAŞ BORU TIKANIKLIĞI AÇMA

İşyeri ve konutlarınızda meydana gelen tıkanıklıklara kesin ve garantili bir çözüm sunan firmalardan alacağınız bir destek ciddi sorunlar yaşamanıza engel olabilir. Atık pis su giderlerindeki gider tıkanıklığı problemin çözümü için beklemenize gerek yok. Binanız kırılıp dökülmeden özel teknolojik sistemlerle tıkanıklıklarının nedeni belirlenip cihazlarla temizlenme işlemi kolayca yapılıyor. Gider tıkanıklığı yerinin tespit edilmesinden sonra tıkalı kanallara, kanal açma ve yıkama cihazlarıyla gereken müdahale kısa sürede yapılır.

Boru açma işleminin hemen ardından su giderlerini aktif bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Pimaş boru tıkanıklığı açma ve pis su tesisatı gider boru tıkanıklığı açma işlemleri için özel cihazlar kullanılarak tıkanıklık yeri tam olarak belirlenen noktaya robot kollar kullanılarak müdahale edilir.

Robotla tıkanıklık açma hizmeti sayesinde, fayanslarınız duvarlarınız kırılıp dökülmeden tıkanıklık sorunlarınız hızlı ve hepsinden önemlisi ekonomik biçimde çözülür. Tıkalı pis su gideri ve Pimaş giderlerini açma işlemi için sorumluluk sahibi bir firmadaki iş bitirici bir su tesisatçısına ihtiyacınız var. Soruna hızlıca ulaşıp teknolojik donanıma sahip cihazlarla tespitinin yapılması gereklidir.

Kanallarınız görüntülenir, izlenecek yol belirlenir. Kanal tesisatınıza hasar verilmeden ana pimaş giderlerinizin açılma işlemine geçilmektedir. Tıkanıklıkların yarattığı kötü koku ve görüntü kirliliğinden kurtulun.

Pimaş boru tıkanıklığı açma konusunda İstanbul, Tekirdağ ve Kırklareli’nin tüm bölgelerine servis hizmeti vermekteyiz. Görüntüleme cihazlarından çok arıza tespiti yapıldıktan sonra kanal yıkama aletleriyle basınçlı su da verilerek temizlenme işlemine geçilir. Tıkalı olan pimaş giderleriniz sorunsuz bir şekilde açılır, oluşabilecek ciddi tıkanıklık derdinden de kurtulabilirsiniz.

Pimaş açma işlemini uzmanların eline bırakmalı, baskınların yaşanmamasını sağlamalısınız. Uygun fiyat seçenekleriyle hizmet veren firmalarla çalışarak, pimaş giderlerindeki tıkanıklığın neden olabileceği maddi hasarlarla uğraşmamış olursunuz.

PİMAŞ BORU GİDERLERİ İLE İLGİLİ BÜTÜN SORUNLARINIZ İÇİN
BİZİ ARAYIN: 05359645534
tuvaletacanfirma.com


KREDİ KARTI İLE ÖDEME SEÇENEĞİ

 KREDİLİ ÖDEME SEÇENEĞİ   KREDİLİ ÖDEME SEÇENEĞİ

Hizmetlerimiz
BİZE ULAŞIN
GİDER GÖRÜNTÜLEME
Gider Görüntüleme ProGrup

KANALİZASYON GÖRÜNTÜLEME RÖGAR BULMA
Kanalizasyon Görüntüleme ProGrup

DEDEKTÖRLE NOKTASAL TESPİT
 Dedektörle Tespit

SU TESİSAT TAMİRİ
 Su Tesisatçı ProGrup
TUVALET TIKANMA NEDENLERİ
Tuvalet Tıkanma Sebepleri